po ngarkohet...

Type to search

Meta dhe Kryemadhi vizitojnë Baba Aliun në Tomorr

Personazhe

Meta dhe Kryemadhi vizitojnë Baba Aliun në Tomorr

Ndaje me miqtë

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ka uruar besimtarët bektashinjë për pelgerinazhin në nderim të Abaz Aliut në Malin e Tomorrit.
Me anë të një foto të postuar në Facebook, Kryemadhi sëbashku me familjen e saj uron besimtarët.

“Ju uroj të gjithë bektashinjve mbarësi e paqe!
Abaz Aliu i ndihmofte të gjithë shqiptarët kudo!”- shkruan Kryemadhi në Facebook.

Lini komentin tuaj

Your email address will not be published. Required fields are marked *